Інформація про ЗНО

Донецького регіонального центра оцінювання якості освіти

З метою інформування освітян, учнів, батьків з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року, пробного ЗНО Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти з 25 листопада розпочав розміщення серії озвучених презентацій на YouTube каналі ДРЦОЯО: https://www.youtube.com/channel/UCCwZ5ekXu4YQaBJUSfBrXAg

 

Вже розміщено серію відеороликів: «Особливості ЗНО-2022року», «Особливості Пробного ЗНО – 2022», «Особливості ЗНО з української мови і літератури та української мови», «Особливості ЗНО з математики». До 22 грудня на youtube каналі в повному обсязі буде розміщено інформацію щодо умов реєстрації й участі в пробному ЗНО 2022 року.

Радимо використовувати ці матеріали на батьківських зборах, у вайбергрупах класних керівників з батьками, учнями/студентами та розміщувати цю інформацію на сайті закладу освіти.

Сучасна молодь дуже активно користується інтернет-ресурсами, тому, будь ласка, запропонуйте їм стати підписниками наших соціальних мереж, перейти на які можна із сайту Донецького РЦОЯО https://test.dn.ua/.

Ми своєчасно відповімо на всі запитання стосовно зовнішнього незалежного оцінювання і в чаті сайту регіонального центру, у розділі «Контакти» (https://test.dn.ua/faqs/), і у коментарях до відео та постах у соціальних мережах.

Також просимо Вас для ознайомлення учнів/студентів з інформацією щодо ЗНО 2022 приділити час на уроці інформатики для практичної роботи з сайтом Донецького РЦОЯО. Надсилаємо перший матеріал до уроку у додатках (додаток 1 для вчителя (з відповідями до квесту) і додаток 2 - учням для виконання квесту вдома (без відповідей)). Наразі радимо учням вже у грудні більш детально попрацювати з актуальною нормативною та практичною інформацією щодо ЗНО 2022. У січні 2022 року регіональний центр надішле наступний матеріал вже щодо реєстрації та участі у ЗНО.

Новини
Для вчителів
Для батьків
Матеріали до
ЗНО 2022
 

Презентацiї до ЗНО